STIER S.C. Gorzów Wlkp.

Śruby montażowe Dresselhaus

Podstawą doskonałej szczelności okien są nie tylko dobrej jakości materiały wykorzystane do ich budowy. To także odpowiednie zaizolowanie szczelin, czyli mostków cieplnych, jak i porządne zamocowanie ramy okiennej do muru. Solidne śruby do montażu okien to nowoczesne rozwiązanie, niewymagające stosowania kołków rozporowych, które znajduje bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie.

Łatwe wkręcanie i doskonałe trzymanie gwintu

Ocynkowane śruby do montażu okien posiadają specjalnie wyprofilowany gwint, który z jednej strony ułatwia ich wkręcanie i jednocześnie zapewnia doskonałe, bardzo solidne połączenie. Świetnie sprawdzają się one nie tylko do montażu futryn okiennych i drzwiowych, ale także do łączenia ze sobą okien lub do mocowania stalowych kotew do muru. Stosowane najczęściej do ościeżnic z PCV idealnie sprawdzają się przy ich mocowaniu do ścian wykonanych z:

  • betonu;
  • betonu komórkowego;
  • cegły pełnej;
  • cegły dziurawki.

Wyjątkowo prosty montaż

Choć każda ze śrub do montowania okien posiada odpowiednio wyprofilowany gwint, który nie wymaga stosowania kołków rozporowych, zaleca się wykonanie otworu pilotażowego przed montażem. Nawiercony w murze oraz w ościeżnicy otwór powinien być mniejszy niż średnica śruby. W przypadku montażu w betonie do wykonania otworu należy wykorzystać wiertarkę z udarem.

Odporność na trudne warunki atmosferyczne

Dostępne w naszej ofercie elementy montażowe zostały bardzo precyzyjnie wykonane z najlepszych materiałów. Dla zwiększenia ich wytrzymałości są one dodatkowo pokryte grubą warstwą cynku, dzięki czemu ich trwałość nie ulega pogorszeniu przez długi czas, nawet w bardzo wilgotnym środowisku.

Najlepsze akcesoria montażowe w przystępnej cenie

W naszej profesjonalne ofercie proponujemy wyłącznie najlepsze na rynku akcesoria montażowe, śruby do montowania okien wykonane z dobrych materiałów, wygodne w użyciu i przede wszystkim sprzedawane w konkurencyjnych cenach z gwarancją wieloletniej wytrzymałości.

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie dostępne w sprzedaży produkty zostały bardzo dokładnie opisane, dzięki czemu ich dobór do indywidualnych potrzeb nie będzie stanowił żadnego problemu. Naturalnie jednak zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy w każdej chwili służą swoją pomocą, zapewniając profesjonalne wsparcie techniczne.

Do góry