STIER S.C. Gorzów Wlkp.

Oferta

 • taśma do ciepłego montażu okien

  Taśmy do ciepłego montażu

  Firma HANNO wytwarza taśmy uszczelniające i materiały do uszczelniania spoin połączeniowych w budownictwie oraz specjalistyczne uszczelnienia dla przemysłu samochodowego i maszynowego.

 • System Modulotherm Open Space

  MODULOTHERM OPEN SPACE to prosty i innowacyjny system, przeznaczony do montażu w warstwie izolacji. Rozwiązanie OPEN SPACE powstało na bazie szerokiej gamy produktów firmy MODULOTHERM

 • System profili podokiennych oraz pod drzwi, podwalin pod HS, poszerzeń

  Produkty dedykowane ( frezowane ) pod konkretny system okienny np. veka, rehau itd. Jeżeli chodzi o ciepłe parapety i profile drzwiowe są to elementy wykonane ze znanego już na rynku styroduru (polistyrenu ekstradowanego XPS) zupełną nowością są podwaliny i poszerzenia z nowego , innowacyjnego , materiału – klinarytu.

 • Aluthermo Quattro

  Aluthermo Quattro® jest pierwszym cienkim, multi-refleksyjnym systemem izolacji wielowarstwowej w całości zgrzewanym termicznie. Aluthermo Quattro® składa się z dwóch warstw czystego, polerowanego aluminium o grubości 30 mikronów zabezpieczonych przed utlenianiem, oddzielonych dwoma warstwami pęcherzyków powietrza znajdujących się w strukturze plastra miodu zamkniętych w samogasnącej folii polietylenowej.

Do góry