Taśmy paroprzepuszczalne

Foliowa taśma paroprzepuszczalna do okien firmy Hanno jest naszą propozycją dla osób, które przygotowują się do zewnętrznych uszczelnień okiennych i fasadowych. To produkt wykorzystywany w nowych budynkach jak i przy renowacji starego budownictwa. Gwarantuje suche połączenie okienne ramy okiennej z murem przez cały rok. Dostępna w ofercie taśma paroprzepuszczalna wykazuje się bardzo dobrą szczelnością na zacinający deszcz oraz zawilgocenia. Dzięki jej zastosowaniu można uniknąć problemu w postaci pleśni i grzybów. Swoich właściwości nie traci również podczas malowana lub tynkowania. Taśma do okien paroprzepuszczalna przyczynia się także do wyeliminowania przedmuchów. Postaw na niższe koszty zużycia energii!

 • Hanno®-Folienband FA Easy

  Hanno®-Folienband FA Easy i FA Easy+

  odporna na UV - aż 12 miesięcy !

  Taśmy zewnętrzne Hanno FA-Easy mają odporność na UV 12 miesięcy. Jest to szczególnie istotne, w przypadku, gdy nie można określić terminu otynkowania i zabezpieczenia ościeży okiennych. - przy FA - Easy

 • Hanno® Folienband FA-D

  Hanno® Folienband FA-D

  Taśma składa się z kombinacji paroprzepuszczalnej membrany funkcyjnej i flizeliny.

 

Taśmy paroprzepuszczalne do okien - atrakcyjne ceny


Jak wygląda montaż taśmy paroprzepuszczalnej? Na suchą, odłuszczoną i oczyszczoną z pyłu oraz kurzu powierzchnię przykleja się - mocno dociskając - pasek taśmy paroprzepuszczalnej. Czynność tę powtarza się na wszystkich stronach uszczelnianego okna. Ułatwieniem jest również to, że w przypadku taśm EASY do przyklejania taśmy do okien paroprzepuszczalnej nie trzeba stosować dodatkowego kleju ani podkładu. Montaż tego materiału można przeprowadzić nawet w niskiej temperaturze.


Dodatkowym atutem jest to, że taśma paroprzepuszczalna do okien dostępna jest w atrakcyjnej cenie - sprawdź szczegóły naszej oferty! Ponadto zachęcamy do skorzystania z zamieszczonej tu instrukcji technicznej montażu taśmy paroprzepuszczalnej do okien.

Do góry