STIER S.C. Gorzów Wlkp.

Taśmy paroszczelne

Ubytki cieplne pojawiające się na połączeniach okiennych to problem większości starszych budynków, który niestety prowadzi do podnoszenia kosztów ogrzewania, a i może utrudniać utrzymanie przyjemnej temperatury we wnętrzu w okresie letnim. Nowoczesne taśmy paroszczelne marki Hanno, które dostępne są w naszej ofercie, to doskonałe rozwiązanie tego problemu. Niedrogie, a bardzo wytrzymałe i jednocześnie skuteczne w swoim działaniu, świetnie sprawdzą się przy renowacji budynku, który stanie się dzięki nim dużo bardziej energooszczędny.

Najwyższej jakości taśma paroizolacyjna do okien

W naszej ofercie proponujemy materiały uszczelniające w pełni gotowe do użytku, wyposażone w odpowiednio zabezpieczoną warstwę klejącą. Taśmy paroszczelne są wykonane z doskonałej jakości materiałów, co przekłada się na wysoką skuteczność ich działania. Ich najważniejsza zalety, to między innymi:

  • doskonała, wewnętrzna izolacja termiczna połączeń okiennych;
  • zatrzymywanie wilgoci, która nie dostanie się do masy uszczelniającej okna;
  • wieloletnia wytrzymałość bez utraty pierwotnych właściwości izolacyjnych;
  • naklejona taśma może być później dowolnie malowana lub tynkowana.

Proste i bardzo szybkie mocowanie

Zastosowanie materiałów z naszej oferty jest wyjątkowo proste. Wystarczy tylko bardzo dokładnie oczyścić oraz odtłuścić uszczelnianą powierzchnię, a następnie ściągnąć z taśmy warstwę zabezpieczającą i mocno dociskając przykleić do szczeliny, powtarzając tę czynność na każdej krawędzi ościeżnicy.

Natychmiast po przyklejeniu materiał tworzy idealnie szczelną warstwę, gotową do maskowania poprzez jej pomalowanie bądź otynkowanie. Wykonana w ten sposób izolacja jest niezwykle skuteczna, na co producent udziela aż 10-letniej gwarancji. W przypadku montażu taśmy na powierzchni murowanej zalecane jest zastosowanie dodatkowego kleju, który również posiadamy w swojej ofercie.

Idealne rozwiązanie do nowych, jak i starych budynków

Te profesjonalne taśmy paroizolacyjne okienne są idealnym rozwiązaniem oczywiście do starszych budynków. Dzięki ich wykorzystaniu można łatwo i szybko ocieplić mury, zmniejszając tym samym koszty ogrzewania w okresie zimowym. Solidne, łatwe do maskowania materiały mają jednak swoje zastosowanie także w nowoczesnym budownictwie, spełniając wszystkie współczesne standardy technologiczne, o czym można przekonać się już teraz, zaglądając do szczegółowych opisów wszystkich naszych produktów.

Zachęcamy do zakupu i do skorzystania z naszej oferty. Taśma paroizolacyjna do okien to obecnie jeden z najtańszych i najbardziej skutecznych sposobów usuwania mostków termicznych w budynkach.

 

Taśmy paroszczelne - postaw na wieloletnią gwarancję


Wewnętrzne uszczelnianie okien to dodatkowa gwarancja, że nie będzie przez nie uciekać cenne ciepło. Zaopatrując się w dostępne u nas taśmy paroszczelne, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości produktu, który możesz wykorzystać zarówno w przypadku nowego budynku, jak i remontowanego. Używa się je w bardzo prosty sposób – wystarczy tylko odtłuścić, oczyścić z pyłu i kurzu oraz wysuszyć podłoże, do jakiego ma być przyklejona dana taśma. Podczas wykonywania tej czynności pasek taśmy paraizolacyjnej do okien należy mocno docisnąć. Jeśli nie wiesz, jak zabrać się za tę czynność - skorzystaj z naszych wskazówek, które również zamieszczone są na stronie w specjalnej broszurze lub skontaktuj się z nami - chętnie udzielimy Ci fachowej porady!

Do góry