Taśmy paroszczelne

Dostępna w tej kategorii produktowej samoprzylepna taśma paroizolacyjna do okien wykorzystywana jest do wewnętrznego uszczelniania okien. To kombinacja szczelnej powietrznej folii i flizeliny. Wyróżnia się dużą przyczepnością i jest uniwersalnym, elastycznym materiałem pasującym do każdego rodzaju ram okiennych. Dodatkową zaletą jest to, że można ją malować i tynkować. Taśmy paroszczelne odporne są na działanie promieni UV. Nadają się zarówno w nowych budynkach jak i przy renowacji starego budownictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami m.in. firmy Hanno. Przekonaj się, że nasze taśmy paroszczelne to doskonale uszczelnią wewnętrzne połączenia okienne. Każdy z produktów jest szczegółowo opisany i przedstawiony na zdjęciu.

 

Taśmy paroszczelne - postaw na wieloletnią gwarancję


Wewnętrzne uszczelnianie okien to dodatkowa gwarancja, że nie będzie przez nie uciekać cenne ciepło. Zaopatrując się w dostępne u nas taśmy paroszczelne, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości produktu, który możesz wykorzystać zarówno w przypadku nowego budynku, jak i remontowanego. Używa się je w bardzo prosty sposób – wystarczy tylko odtłuścić, oczyścić z pyłu i kurzu oraz wysuszyć podłoże, do jakiego ma być przyklejona dana taśma. Podczas wykonywania tej czynności pasek taśmy paraizolacyjnej do okien należy mocno docisnąć. Jeśli nie wiesz, jak zabrać się za tę czynność - skorzystaj z naszych wskazówek, które również zamieszczone są na stronie w specjalnej broszurze lub skontaktuj się z nami - chętnie udzielimy Ci fachowej porady!

Do góry