Taśmy rozprężne

Aby odpowiednio zaizolować okna w budynku, warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań jakimi są taśmy rozprężne. Coraz częściej zastępują one tradycyjną metodę uszczelniania połączeń ściany z ramą okienną. Taśma rozprężna uszczelniająca jest niezwykle elastyczna - doskonale przy tym chroni szczeliny różnej wielkości przed wpływem czynników pogodowych, promieni słonecznych czy działaniem związków chemicznych. Montaż okien z zastosowaniem tego materiału zmniejsza również ryzyko wystąpienia grzybów, pleśni, zawilgoceń czy powstawania mostków termicznych. Taśma rozprężna do montażu okien wyróżnia się także dobrą izolacją akustyczną. Dlatego często używa się ją również do połączeń wewnątrz budynków.

 • Hannoband®-BG1

  Hannoband®-BG1

  Taśma do uszczelniania spoin z miękkiej pianki poliuretanowej impregnowanej akrylem i zawierająca substancje pomocnicze oraz wypełniacze. Jedna z najbardziej znanych taśm wśród taśm uszczelniających.

 • Hannoband®-BG2

  Hannoband®-BG2

  Taśma do uszczelniania spoin z miękkiej pianki poliuretanowej impregnowanej dyspersją akrylową i zawierająca substancje pomocnicze oraz wypełniacze.

 • Hannoband®-HBD

  Hannoband®-HBD

  Taśma do uszczelniania spoin z miękkiej pianki poliuretanowej impregnowanej akrylem i zawierająca substancje pomocnicze oraz wypełniacze.

 • Hannoband®-BSB BG1

  Hannoband®-BSB BG1

  Taśma ochronna przeciwpożarowa – szczelna i odporna na ogień

 • Hannoband® - 600 & 600 XL

  Taśma do uszczelniania spoin z miękkiej pianki poliuretanowej

 

Taśma rozprężna do montażu okien - długoterminowe połączenia budowlane


Proponowana przez nas taśma rozprężna to idealny produkt do pasywnego ciepłego montażu okien. Skompresowana jest na specjalnych rolkach - krótszych lub dłuższych. Jej średnia odporność temperaturowa wynosi od -30 do +100 stopni C. Z racji swoich uniwersalnych właściwości może mieć znacznie szersze zastosowanie w budownictwie zarówno drewnianym, jak i betonowym czy szkieletowym. Taśma rozprężna do okien może być wykorzystana także do uszczelnień dachowych czy fug ruchomych. Nie wiesz, jak zabrać się za montaż okien z wykorzystaniem taśmy rozprężnej? Możesz skorzystać z instrukcji, którą widnieje na naszej stronie.


Gwarantujemy, że cena taśmy rozprężnej jest bardzo atrakcyjna. Zapraszamy po szczegóły!

Do góry